Pousada Lencois De Amaro
| Δωρεάν Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro Santo Amaro do Maranhao διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Lagoa das Americas απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο και Lagoa da Gaivota βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.
Στις εγκαταστάσεις προσφέρεται πρωϊνό σε μπουφέ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Lagoa da Gaivota1205 χλμ.
- Lagoa das Americas1206 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro αποτελεί 82$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro;
Τo ξενοδοχείο Pousada Lencois De Amaro προσφέρει Τετράκλινο δωμάτιο, Τρίκλινο δωμάτιο και Δίκλινο δωμάτιο.